Ziyaretçi Defteri
Mesaj Yaz
Sayfa 1/4 « Önceki 1 2 3 4  Sonraki »  
Öznur Ünal
Almanya - 23/03/2015
Yakup bey ağabey... Rabbim size ve sizin gibi insanlara uzun, sağlıklı ve hayırlı bir ömür nasib etsin inşaAllah! Sizi uzaktan da olsa tanımam, kendi geleceğimi maddi açıdan zarara uğratsada, manen zenginleştirdi ve çok mutlu oldum! Allah sizin gibileri eksik etmesin aramızdan, amin! Allah'a emanet olun, sevgilerle....
FERŞAT ŞEN
Hakkari - 29/03/2014
ÇOK GÜZEL BİR SİTE TASARIMI YAPMIŞSINIZ.AYRICA BİZ GENÇLERE GİRİŞİMCİLİK KONUSUNDA ÇOK FAYDALI OLACAK ,ÇOK TEŞEKKÜRLER YAKUP BEY....
Murat Reis
İstanbul - 03/01/2014
4 lü deneyiniz beni çok etkiledi. Belki bildiğimiz şeyler, ancak önemli olanda dört soruyu aynı anda sormak değilmi? Ben bakış açıma derinlik kazandırdığınız için teşekkür ederim. Sizlere ailenizle mutlu ve huzur dolu bir yaşam diliyorum. Saygılar,
emrah cinaroglu
bursa - 29/12/2013
Ilham verici...
eda
bursa - 30/10/2013
Hayatın bizleri ne zaman nereye getireceğini bilmeden meraklıca yaşamın içinde bulmak kendini, koskoca dünya içinde ufacık bir hayattır. Bu hayatın içinde kendini iyi yerlerde görmek istersin. Hayallerin vardır gerçek olmasını istediğin, inançların vardır ve en önemliside bunları yaşarken herşeyden değerli Allah'ın sana bağışladığı kockoca yüreğini açmış anan, baban, ailen vardır. Kaderin, yolun çizilmiştir aslında. istediğin kadar diren kaderinde yazılmış var ise bunu er yada geç yaşıyorsun. Bazı şeylere engel olma gibi bir şansın yok.. Ama Allah'ım derdini verirken elbet dermanını veriyor. Hayallerinin yıkıldığını düşün , büyük bir kırıklık, sevdiklerinin yanında olmadığını düşün büyük çöküntü.. Ve daha 20 yaşındayken omuzlarına büyük bir yük aldığını düşün. Başarı sadece okumak , çalışmak değil , başarı elini kockaca taşın altından alnının akıyla çıkarmaktır bence.. Bir Bursa Ticaret Lisesi mezunu olarak başarınıza her zaman hayran olduğumu söylemeliyim. her zaman imrenmişimdir. Başarınız ve bu başarıyı onlarca insanla paylaşmanız. İçtenliğiniz, samimiyetiniz, alçak gönüllülüğünüz takdiri büyüktür benim için. Birde Sizden bi istediğim var benim büyük mutluluğuma sebep olucak bu istediğim için benimle konusmayı kabul ederseniz çok mutlu olurum.Şimdiden teşekkür ederim.
Bülent Arslan
Bursa - 03/10/2013
Sn. Yakup Altınöz Toplumların geleceğini şekillendiren akımları ve bağrından çıkardığı örnek bireyleri vardır. Sizinle sohbetimizde bende bıraktığınız iz örnek insan potansiyelinizdi. Çalışmalarınızın ve eserlerinizin katkısı bizler için üst olup çok daha fazlasını toplumumuza sağlayacak kapasiteniz ve enerjiniz olduğu düşüncesindeyim. Lütfen durmayın bu şehrin bu ülkenin size ihtiyacı var. Saygılarımla arz ederim.
Hikmet AKKAN
ESKİŞEHİR - 05/09/2013
Merhabalar Abi, Ana sayfadaki sözleriniz gerçekten çok anlamlı. Teşekkürler. Sağlıkla kalın. Saygılarımla, *Adresinizi linkedin'de dolaşırken buldum.
Veysel İNCE
İstanbul - 24/06/2013
Yakup beyi Linkedin üzerinden takip ediyorum. Paylaşmış olduğu özlü sözler ve yazılar özellikle dikkatimi çekti ve sitesini ziyaret ettim.. Sitesinde de aynı Linkedin de olduğu gibi kişisel farkındalığına ve kendini geliştirmiş olduğu hayat felsefesine rastladım diyebilirim.. Günümüzde işverenler üretimin, yatırımın ve büyümenin temposuna kendini kaptırırken kendini geliştirmeyi 2. plana atabiliyor.. Yakup bey sanırım ilk önce insan diyerek kendine yatırım yapmayı tercih etmiş.. Yönetiminde bulunan insanların şanslı olduklarını düşünüyor ve başarılar diliyorum..
Ahmet can
ankara - 04/06/2013
S.a ben http://www.kendimbuldum.com/ ve http://www.kunfeyekun.org/ sitesinin sahibiyim. Sizi takip ediyorum miraç kandili yazınızı beğeni ile okudum. Teşekkürler.
hamdullah akbulut
bursa - 27/05/2013
sayın yakup abi oncelikle hal ve hatrını soruyorum. daha önce böyle bir sitenin oldugunu bilmiyordum. yeni ögrendim. siteniz hayırlı olsun.
Anna Tabatadze
Bursa - 11/04/2013
Yakup amca bana bu kadar sevgi gosterdiğiniz için çok teşekkürler. Saygılar...
Uğur ŞAHAN
Bursa - 20/12/2012
Sizler gibi değerler ile aynı şehirde yaşamak ve bu şehir için beraberce hizmet etme hayali kurmak biz gençler adına onurdur.
deniz yaşar
Bursa - 15/12/2012
Sitenizde başlangıç yazılarınızdan dolayı sizi yürekten kutluyorum İnsana,ve insanlığa dair düşünceleriniz mükemmliğinizi birdaha gösteriyor Bursaya verdiğiniz emeklerden dolayı size minnettarız Sevdiklerinizle,Sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum zengin yüreğinize sağlık...
kenan kılınç
bursa - 01/10/2012
sayın yakup bey öncelikle siteniz hayırlı olsun sizin çok değerli bir insan olduğunuzu duydum lütfen facenizde ekliyim bana ulaşırmısınız .
Mustafa KURUL
NİĞDE - 29/08/2012
meraba yakup abim arkadaşım sefa ile birlikte sizin bize yardımcı olacağınıza düşündük. bende niğdeli ve sefa yla beraber tunceli üniversitesinde okuyoruz. niğde den yalnız biz ikimizin olması boynumuzu epeyce büktü . sefa arkadaşımın da dediği üzere maddi manevi bizim size gercekten ihtiyacımız var ihtiyacımız var . bizi değerlendirmenizi istiyorum ve rica ediyorum . tel : 05544502047
Sefa Tugay YILMAZ
NİĞDE - 29/08/2012
sayın yakup abim ben niğdeliyim tıpkı sizin gibi. ismizi hep duyardım lakin görme ve tanıma fırsatım hiç olmadı. muhterem kişiliğinizi ve saygıdeğer insanlığınıza sığnaraktan sizden küçük bir ricam olacak : Bu yıl tunceli üniversitesi 2. sınıfa başlıyorum . ilk yılımı maddi olarak çok zorluklarla bitirdim . konuşmalarımdan olduğu gibi sizden burs istiyoruz . bu isteğimin yerine getirilmesinde yardımcı olacağınıza eminim saygılarımla. 05372688623
Aytaç AYDEMİR
bursa - 05/08/2012
Yakup ALTUNÖZ : İş dünyasında örnek alınacak bir duayen, özel yaşamında babacan bir ağabey, sıkı dostlarına imreniyorum böyle bir dosta sahip oldukları için..
NURAN BOYRAZ
Bursa - 01/08/2012
Değerli ağbim diye size samimi bir ifade ile hitap etmek istiyorum. Çünkü sizi tanıdığım yaklaşık 20 yıldır bana karşı yaklaşımınız hep dost ve bir büyüğüm olarak sıcak, samimi ve ağbi tarzında olmuştur. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki siteniz, paylaşımlarınız gerçekten çok güzel olmuş. Sizi tebrik ediyorum. Ruhunuz büyük ve güzel, ben bunu çok iyi görebiliyorum. Sezgileriniz güçlü, insanı bilme ve çözme yolunda bir hayli mesafe kat etmişisiniz. Tekamülünüzün amacınında bu olduğunu düşünüyorum. Sizin gibi değerli dost bir ağbiye sahip olmak gurur veriyor bana. En derin saygı ve sevgilerimle bu güzel çalışma ve paylaşımlarınızın devamını diliyorum.
Tayfun Çavuşoğlu
Bursa - 09/07/2012
Yakup Bey, dünyanızdaki renkleri, birikimlerinizi ne güzel aktarmışsınız siteye... Elinize, kaleminize, yüreğinize sağlık..
erkan şen
bursa - 27/06/2012
Selam Yakup bey sayfanızı beğendim açılış sayfasındaki sözleride bizde sizin meslekdaşınız oluyorun sayfanız ufkumu dahada açacağını düşünerekten sayfanızı inceliyeceğim ALLAH ın selamı üzerinize olsun okuduğunuz için teşekkürler
yakupaltinoz@yakupaltinoz.com  

yazalım & tasarım Prodes